Přednášející

Mgr. arch. Gabriela Kaprálová

ASGK Design s.r.o.

Gabriela Kaprálová je architektkou a majitelkou pražského ateliéru ASGK Design. Narodila se na Slovensku. U profesora R. Fily absolvovala střední umělecko-průmyslovou školu v Bratislavě, kde pokračovala ve studiu architektury na VŠ výtvarných umění a designu. Během studia se účastnila několika zahraničních pobytů.
Od roku 1995 působí v Praze. Pracovala v ateliérech Genius Loci a Omicron – K pod vedením architekta Martina Kotíka. Je spoluzakladatelkou ateliéru Escadra architekti.
V roce 2006 se osamostatnila a založila architektonický ateliér, kde se věnuje návrhům a realizacím soukromých, komerčních i veřejných budov.

Ve své praxi klade důraz na udržitelnost a zabývá se mj. dřevostavbami.

Za své projekty získala mnohá ocenění, mezi jinými cenu Grand Prix Architektů 2009 za rekonstrukci paláce Rytířská. Její dřevěný dům Zilvar získal čestné uznání v Grand Prix Architektů 2014 a 2. místo v mezinárodní soutěži Hiše sveta 2016.
Je jednou z mála žen v ČR, která vlastní a úspěšně vede svůj ateliér.

Přednáška

Tandem architekt-realizátor - Rodinný dům Zilvar

14:15, čtvrtek 28. 11. 2019

Povídání o návrhu, realizaci i zkušenostech z provozu rodinného domu Zilvar v tandemu architektonické kanceláře ASGK Design a realizační party Tesaři Osík.

Více fotografíí stavby, o které bude řeč, najdete například na portálu Arch Daily...

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER 2019

Hlavní partneři 2019

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI 2019

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI 2019

ZÁŠTITY A PODPORUJÍCÍ ORGANIZACE 2019