Přednášející

Ing. Michal Trefil

PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.

Po absolvování VÚT Brno na fakultě stavební pracoval v projekčním ateliéru a následně jako technik v oblasti hydroizolačních materiálů pro ploché střechy a spodní stavbu.

Nyní je již čtvrtým rokem technickým poradcem pro architekty a projektanty ve společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o..

Je ženatý, má dvě děti a psa, rád sportuje – fotbal, hokej, cyklistika, turistika a lyžování.

Přednáška

Lehké hliníkové pláště

12:53, čtvrtek 28. 11. 2019

Střecha s fasádou tvoří obvodové pláště budovy a chrání objekt před vlivy počasí (slunce, déšť, vítr, sníh aj.). Opláštění objektu je zatíženo velkými výkyvy teplot, na které v různých ročních obdobích působí slunce i mráz a rozdíl teplot může na jednom místě v průběhu jednoho dne dosáhnout i 70°C.
Životnost opláštění budovy (střechy a fasády) je obecně několikanásobně kratší než vlastního objektu a správnou volbou systému (materiálu) lze životnost výrazně prodloužit. Vhodným řešením jsou PREFA lehké hliníkové systémy, které jsou již přes 70. let prověřeny v extrémních klimatických horských podmínkách.

Firma Prefa Aluminiumprudukte poskytuje záruku 40 let na hliníkové střešní a fasádní systémy navíc i na jedinečnou povrchovou úpravu „P.10“ (dvojitý vypalovaný lak na bázi polyamid-polyuretanu typ, matný povrch, způsob lakování Coil-Coating, UV odolný, barevně stálý). Těžko by se daly najít jiné produkty, se kterými by bylo možno vytvořit originálnější opláštění objektu.

Partneři

GENERÁLNÍ PARTNER 2019

Hlavní partneři 2019

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI 2019

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI 2019

ZÁŠTITY A PODPORUJÍCÍ ORGANIZACE 2019